Miejsca w Warszawie idealne na garden party!

Kiedy spytałam Was o to, gdzie mogłabym zorganizować garden party w pierwszej kolejności zasypaliście mnie propozycjami, ale też prosiliście żeby wrzucić Wam gdzieś te pomysły, bo mnóstwo osób szuka takiego miejsca – urodziny, chrzciny, komunia, rocznica – tyle okazji! W taką pogodę aż wstyd organizować przyjęcie w środku!

Zebrałam wszystko w jedną listę:

 1. Go Cook
 2. Dzik
 3. Biała – zjedz i wypij
 4. Informal
 5. Boathouse
 6. DOM (rezerwacje max. 15 osób) – także mój HIT
 7. Rancho pod bocianem (pod Warszawą)
 8. Zawady 4 (pod Warszawą)
 9. Endorfina Foksal
 10. Roślina na Bielanach (jedzenie mogłoby być ciut lepsze, ale super klimat)
 11. Lake Park Wilanów
 12. Pole Mokotowskie
 13. Prochownia Żoliborz
 14. Park Młociny – chatki na grill i ognisko

No i miejsce, które poleciło mi kilka osób i na które w końcu postawiłam – Go Cook. To nowoczesna przestrzeń, w której zorganizujecie warsztaty czy szkolenia kulinarne. ALE nie to mnie przekonało. Mnie urzekło po prostu to jakim oni dysponują ogrodem. Idealnym! Wszystko możecie sami zaaranżować, a Gosia, która pracuje na miejscu jest bardzo pomocna!

Możecie wynająć jedną salę i wspólnie coś ugotować, możecie wynająć tylko ogród i samemu zorganizować jedzenie. Dysponują stołami, krzesłami, kocami, no wszystkim. Już nie mogę się doczekać co tam wyczaruję! Do tego, tfu tfu, gdyby pogoda nie dopisała, na górze mam do dyspozycji super salę, z barem w której mogę się z gośćmi ukryć i świętować. Uprzedzam pytania o ceny i podaje link do cennika: LINK.  

Na pewno w weekend pokażę Wam relacje z przygotowań, a potem pokażę zdjęcia, bo mówię Wam, zakochacie się w tym ogrodzie!

o Autorze
Avatar
Joanna jest założycielką Instacademy - miejsca, które promuje wiedzę dotyczącą Instagramu. Zdobyła doświadczenie tworząc od zera jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce (130 tysięcy fanów), a następnie powtarzając ten sukces na swoim prywatnym profilu. Kocha podróże, dobre jedzenie i swojego kota Puszka.

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *