Podziel video od razu na Instastory i stwórz relacje ze swoich zdjęć!

Kilka osób spytało mnie czym dziele swoje video na Instastory, a ja nigdy żadnej aplikacji do tego nie używałam. Sama edytowałam video na iPhone’ie, albo nagrywałam zachowując względną ciągłość. Jednak jak kolejna i kolejna osoba o to pytała, to pomyślałam, że może faktycznie taka appka istnieje – tylko ja jej nigdy nie potrzebowałam. Sytuacja się zmienia kiedy faktycznie masz dłuższe video i musisz ręcznie je ciąć. Okazuje się, że jest na to rozwiązanie!

Aplikacja, która tnie video

Nazywa się CutStory i jest darmowa. Poniżej przygotowałam dla Was taki, krótki samouczek. Aplikacja pozwala nie tylko dzielić video pod relacje, ale także tworzyć slideshow ze zdjęć!

Darmowa wersja nakłada mały znak wodny, który wg mnie jest prawie niewidoczny – przykryjcie go znacznikiem lokalizacji jeśli potrzebujecie (a i zasięgi się poprawią :-)). Link do pobrania: tutaj.

Podobna aplikacja jest także dostępna na system android – link.

Mam nadzieje, że będzie dla Was równie pomocna. Dajcie znać w komentarzach, czy ją wcześniej znaliście.

o Autorze
Avatar
Joanna jest założycielką Instacademy - miejsca, które promuje wiedzę dotyczącą Instagramu. Zdobyła doświadczenie tworząc od zera jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce (130 tysięcy fanów), a następnie powtarzając ten sukces na swoim prywatnym profilu. Kocha podróże, dobre jedzenie i swojego kota Puszka.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *