Konkurs z okazji Dnia Kobiet

Przygotowania do ślubu powodują zawrót głowy? Mam dla każdej panny młodej oraz jej świadkowej szansę na wspaniały weekendowy relaks! Zobacz szczegóły konkursu.

Zapraszam Was do wzięcia udziału w super konkursie! Do wygrania jest weekend w luksusowym hotelu i uwaga: kolacja ze mną i moją świadkową, w babskim gronie, ponieważ my też będziemy się wtedy relaksować w tym cudownym miejscu!

Dla laureatek dostępna będzie profesjonalna ekipa, która uwieczni Wasz wspólny wyjazd oraz przygotuje foto- i videorelację. W hotelu będą czekały na Was upominki od marki APART oraz zestaw kosmetyków od marki MIYA COSMETICS, a bezpieczną i komfortową podróż zapewni VOLVO CARS.

Nagrody w konkursie Wedding.pl #WeddingGirls:

  1. Pobyt dla 2 osób w luksusowym hotelu spa ACQUA DI ROSA HEALTH & SPA RESORT w Gałkowie, w dniach 30.03-31.03.2019 r.
  2. Biżuteria APART
  3. Zestawy kosmetyków MIYA COSMETICS
  4. Podróż samochodem VOLVO CARS
  5. Fotorealcja i videorealcja z wyjazdu.

Zasady konkursu Wedding.pl #WeddingGirls:

  1. Do 21.03.2019 r., godz. 23:59, opublikuj zdjęcie na swoim publicznym profilu na Instagramie, na którym będziesz Ty i Twoja Przyjaciółka.
  2. W poście ze zdjęciem dodaj hasztagi #WeddingGirls i #DziewczynyDziewczynom, oznacz profil @wedding.pl oraz napisz: Za co jesteś najbardziej wdzięczna swojej Przyjaciółce?

Konkurs trwa od 8.03 do 21.03!
Wyniki konkursu zostaną opublikowane na Instagramie Facebooku Wedding.pl.

Hotel Acqua di Rosa Health&Spa Resort

Czekamy na Wasze zgłoszenia i trzymam za Was kciuki!

o Autorze
Avatar
Joanna jest założycielką Instacademy - miejsca, które promuje wiedzę dotyczącą Instagramu. Zdobyła doświadczenie tworząc od zera jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce (130 tysięcy fanów), a następnie powtarzając ten sukces na swoim prywatnym profilu. Kocha podróże, dobre jedzenie i swojego kota Puszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *