Genialna aplikacja do tworzenia własnych plakatów, grafik i cytatów!

Tak jak prosiliście na Instastory pokażę Wam dziś aplikację, która pozwoli Wam stworzyć Wasze własne grafiki na potrzeby Social Mediów. Każdy twórca, który nie ma zbyt rozwiniętych umiejętności czy wiedzy graficznej zrobi w niej piękną grafikę na potrzeby swojego bloga, Instagrama czy Facebooka.

Word Swag

Aplikacja nazya się WORD SWAG i kosztuje 23,99 zł. Uważam, że jest warta tych pieniędzy, ponieważ poza dziesiątkami wariacji teł i typografii projektuje za Was SAMA. Nie musicie nic sami wymyślać, ona podsuwa Wam sama najciekawszy układ liter. Drugą ogromną zaletą tej appki są chyba wszystkie potrzebne formaty. Poza klasycznymi 1×1, 16×9 mamy IG Stories, FB Cover, FB event Cover, Pinterest czy Youtube, a nawet LinkedIn. Link do pobrania aplikacji TUTAJ.

Pokażę Wam krótki tutorial korzystania z tej appki, ale po jej uruchomieniu sama pokaże Wam swoje opcje szybkim samouczkiem.

  • Wybieramy tło z dostępnych w aplikacji, lub własne zdjęcie (CAMERA ROLL w prawym, górnym rogu).
  • Wybieramy format, który nas interesuje.

word swag

 

  • Klikamy dwa razy w tekst, aby dodać własny.
  • Na dole wybieramy font, a cyferkami mixujemy ich układ.
  • Aby dodać kolejne pole tekstowe klikamy w plusik u góry.
  • Color pozwala na zmianę koloru i krycia tekstu, a Image na edycję zdjęcia (jasność, filtry itp).
  • Po kliknięciu “SAVE” na dole pojawia się też ciekawa opcja ADD LOGO – pozwala na dodanie znaku wodnego czy własnego logo na grafice!

Link do aplikacji w systemie Android: TUTAJ.

Jestem ogromnie ciekawa czy ktoś z Was testował tę aplikacje i jakie są Wasze odczucia. Ja jestem nią zachwycona!

o Autorze
Avatar
Joanna jest założycielką Instacademy - miejsca, które promuje wiedzę dotyczącą Instagramu. Zdobyła doświadczenie tworząc od zera jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce (130 tysięcy fanów), a następnie powtarzając ten sukces na swoim prywatnym profilu. Kocha podróże, dobre jedzenie i swojego kota Puszka.

9 komentarzy

      1. Dziękuję za odpowiedź, Layout znam 🙂 A czy polecasz jakąś fajną aplikację do tworzenia kolaży ze zdjęciami produktów (mam na myśli taki moodboard)? Korzystam z Canva i jestem ciekawa czy jest może jakaś fajna aplikacja na telefon?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *