O MNIE

Mam na imię Joanna i z wykształcenia jestem projektantem graficznym, ukończyłam Sztukę Nowych Mediów i grafikę komputerową na Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Stworzyłam jedną z najbardziej zaangażowanych grup odbiorców marki w Polsce – #reneegirls. W trakcie prowadzenia największych sklepów e-commerce współpracowałam z ponad 200 influencerami, bez wsparcia agencyjnego.

Traktuję Instagram jako narzędzie nie tylko wizerunkowe, a także sprzedażowe i analizuję je każdego dnia. Lata doświadczeń w marketingu branży fashion pozwoliły mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedzin social, content i influence marketingu.

Jako #brand strateg oraz producent contentu, głównie w branży fashion i lifestyle specjalizuję się także w doractwie wizerunkowo – bieznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych.

Dzięki ostatnim wystąpieniom i wykładom z działania oraz algorytmu Instagrama zrozumiałam jak mała jest wiedza w Polsce na temat PRAKTYCZNEGO zastosowania tego narzędzia. Stworzyłam to miejsce aby każdy początkujący, a także średnio-zaawansowany influencer czy marketingowiec znalazł odpowiedzi na pytania i inspiracje, które cały polski Internet często zachowuje dla siebie.

www.instacademy.pl