Jak dodać link do Instastory?

Kochani, ten tekst będzie krótki. Codziennie dostaje kilkanaście pytań o to jak dodać link do Instastory.
Odpowiedź jest prosta: należy mieć konto powyżej 10.000 fanów. Jak tylko przekroczycie tę magiczną barierę funkcja „swipe up” sama się włączy. To dotyczy konta firmowego, publicznego. Konta osobiste nie mają w ogóle opcji „swipe up”.

Jeśli macie powyżej 10.000 fanów to otwórzcie Instastory, zróbcie zdjęcie, a następnie kliknijcie w ikonę łańcucha, która znajduje się u góry po prawej stronie, zaraz obok naklejek. Następnie wklejamy link. Pamiętajmy, aby zachęcić naszych fanów do kliknięcia w niego, dlatego warto dodać jakiś napis czy naklejkę mówiącą o hiperłączach!

To tyle! Mam nadzieje, że pomogłam!

3 Comments

  1. bloguję 6lat, a chyba nigdy się nie doczekam :/ ubyło mi 300 follow w przeciągu roku, nic nie przybywa lub się wyrównuje.Uczciwość popłaca bardzo… drugi sobie nabije i ma ;’) smutne.

    1. Hej, dla mnie też wydawała się abstrakcyjna, ale po prostu odpowiedziałam sobie na pytanie: co chcę na tym Instgaramie robic, publikowac i w jakim celu. Zobacz sobie moją historię na Insta – jeszcze 2 miesiace temu było tam 3 tysiace ludzi! 🙂

      Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *